Drzwi

Drzwi oferowane przez firmę Okno-Drew wykonywane są na indywidualne zamówienia Klienta z sosny, mahoniu lub dębu, w dowolnej wielkości oraz wzorze.

Szeroki wybór elementów ozdobnych, takich jak szyby o różnorodnych wybarwieniach i ornamentach, witraże, kasetony w dowolnych kształtach oraz rzeźbienia daje naszym Klientom możliwość zamówienia wyjątkowych i niepowtarzalnych drzwi, będących wizytówką domu.

Wykonane są z lameli bezsęcznych, promieniowo ciętych, bez mikrowczepów (tak jak okna produkowane przez naszą firmę). Drzwi wykonuje się w systemie JD - 68, tzn. grubość skrzydła wynosi 68mm - co jest niespotykane przy produkcji drzwi zewnętrznych w Polsce, a jest standardem europejskim.

Malowanie powłok odbywa się hydrodynamicznie przy zastosowaniu agregatu wysokociśnieniowego. Stosujemy farby akrylowe, wodnorozcieńczalne, odporne na działanie czynników atmosferycznych, a jednocześnie pozwalające na delikatne ruchy drewna (termin: drewno pracuje), które nie powodują mikropęknięć powłoki lakierowanej.

Nowoczesne zawiasy SIMONSWERKPROTEKT 3D to nowa generacja okuć (dopuszczalny ciężar skrzydła do 200 kg) pozwalające na regulację w trzech płaszczyznach bez zdejmowania ciężkiego skrzydła, zamek w drzwiach to czteropunktowa zasuwnica na dwie wkładki patentowe.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami drzwi w galerii w prawym górnym rogu strony