• Zakład produkcyjny Olsztyn:
  • +48 89 512 80 73, +48 89 512 83 46
  • oknodrew@oknodrew.pl;
  • Oddział Warszawa:
  • +48 608 203 220

Drzwi wejściowe

Drzwi oferowane przez firmę Okno-Drew wykonywane są na indywidualne zamówienia Klienta z sosny, mahoniu lub dębu, w dowolnej wielkości oraz wzorze.

Szeroki wybór elementów ozdobnych, takich jak szyby o różnorodnych wybarwieniach i ornamentach, witraże, kasetony w dowolnych kształtach oraz rzeźbienia daje naszym Klientom możliwość zamówienia wyjątkowych i niepowtarzalnych drzwi, będących wizytówką domu.

Wykonane są z lameli bezsęcznych, promieniowo ciętych, bez mikrowczepów (tak jak okna produkowane przez naszą firmę). Drzwi wykonuje się w systemie JD - 68, tzn. grubość skrzydła wynosi 68mm - co jest niespotykane przy produkcji drzwi zewnętrznych w Polsce, a jest standardem europejskim.

Malowanie powłok odbywa się hydrodynamicznie przy zastosowaniu agregatu wysokociśnieniowego. Stosujemy farby akrylowe, wodnorozcieńczalne, odporne na działanie czynników atmosferycznych, a jednocześnie pozwalające na delikatne ruchy drewna (termin: drewno pracuje), które nie powodują mikropęknięć powłoki lakierowanej.

Nowoczesne zawiasy SIMONSWERKPROTEKT 3D to nowa generacja okuć (dopuszczalny ciężar skrzydła do 200 kg) pozwalające na regulację w trzech płaszczyznach bez zdejmowania ciężkiego skrzydła, zamek w drzwiach to czteropunktowa zasuwnica na dwie wkładki patentowe.

 

TECHNOLOGIA

przejdź

PA-NO-RAMA (Nowość) okna bezramowe

przejdź

Energooszczędne
okna drewniane 78 mm

przejdź

Energooszczędne PLUS okna drewniane 88 mm

przejdź

Pasywne
okna drewniane 109 mm

przejdź

Okna drewniano-aluminiowe

przejdź

Szklenie minimalistyczne okna drewniane stufenglas

przejdź

Drzwi wejściowe

przejdź

Ogrody zimowe

przejdź

Okiennice

przejdź

Bramy garażowe

przejdź

Wyjścia tarasowe

przejdź

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.