• Zakład produkcyjny Olsztyn:
  • +48 89 512 80 73, +48 89 512 83 46
  • oknodrew@oknodrew.pl;
  • Oddział Warszawa:
  • +48 608 203 220

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe to mocna, wielowarstwowa konstrukcja drewniana, malowana na dowolny kolor farbami w lazurze lub kryjącymi.

Zadaszenie wykonane jest z szyb antygradowych i bezpiecznych, a profile drewniane na dachu kryte są elementami aluminiowymi z doskonałym odprowadzeniem wody. Wietrzenie ogrodów zimowych odbywa się za pomocą okien uchylnych lub mechanicznych elementów klimatyzacyjnych.

Wykonujemy duże przeszklenia, takie jak przedzielenia sal konferencyjnych, eleganckie witryny sklepowe zapewniające niepowtarzalny styl i wizerunek dzięki zabudowaniu całych glifów drewnem od zewnątrz lud od środka. Szyby w takich przeszkleniach ze względu na duże gabaryty są znacznie grubsze. Proponujemy zastosowanie szyb bezpiecznych, hartowanych lub antywłamaniowych.

Drzwi i wyjścia tarasowe
Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wyjścia tarasowego za pomocą nowoczesnych rozwiązań drzwi przesuwnych lub harmonijkowych

 

TECHNOLOGIA

przejdź

PA-NO-RAMA (Nowość) okna bezramowe

przejdź

Energooszczędne
okna drewniane 78 mm

przejdź

Energooszczędne PLUS okna drewniane 88 mm

przejdź

Pasywne
okna drewniane 109 mm

przejdź

Okna drewniano-aluminiowe

przejdź

Szklenie minimalistyczne okna drewniane stufenglas

przejdź

Drzwi wejściowe

przejdź

Ogrody zimowe

przejdź

Okiennice

przejdź

Bramy garażowe

przejdź

Wyjścia tarasowe

przejdź

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.