• Zakład produkcyjny Olsztyn:
  • +48 89 512 80 73, +48 89 512 83 46
  • oknodrew@oknodrew.pl;
  • Oddział Warszawa:
  • +48 608 203 220

Wyjścia tarasowe

Na wysoki standard okien drewnianych, drzwi balkonowych oraz systemów balkonowych wpływa rodzaj i doskonała jakość użytych do produkcji materiałów. Jako elastyczna firma potrafimy dostosować się do do wymagań i potrzeb naszych klientów oferując szeroki wachlarz rozwiązań technicznych służąc posiadaną przez nas wiedzą i doświadczeniem.

Daje to praktycznie nieograniczone możliwości przy tworzeniu niepowtarzalnej stolarki otworowej. Obecna tendencja do tworzenia z coraz większym rozmachem pozwala całe ściany zamieniać w przeszklenia, a wyjścia tarasowe można tworzyć naprawdę przestronne.

Szerokie i wygodne wyjście na taras możemy uzyskać poprzez zastosowanie drzwi przesuwnych z okuciami Roto Patio Life, w których jedno skrzydło może mieć do 3,6 m wysokości i 3.5 m długości. Przy większych wymiarach można te skrzydła dowolnie łączyć otwierając np. na boki dw centralne skrzydła, czy zsuwać 2 skrzydła na tą samą stroną – na witrynę lub kieszeń w ścianie.


Innym ciekawym rozwiązaniem są drzwi harmonijkowe składane. Pozwalają one na całkowite otwarcie otworu drzwi tarasowych co daje wrażenie ogrodu w salonie.

Produkcja takich nowoczesnych form stolarki jest możliwa w naszej firmie dzięki znajomości najnowszych rozwiązań technologicznych, a są one jednocześnie bardzo ciepłe i termoizolacyjne przy zastosowaniu wielostopniowego uszczelnienia, ciepłych grubych systemów  ram okiennych oraz szyb o współczynniku u=0.5.

 

 

TECHNOLOGIA

przejdź

PA-NO-RAMA (Nowość) okna bezramowe

przejdź

Energooszczędne
okna drewniane 78 mm

przejdź

Energooszczędne PLUS okna drewniane 88 mm

przejdź

Pasywne
okna drewniane 109 mm

przejdź

Okna drewniano-aluminiowe

przejdź

Szklenie minimalistyczne okna drewniane stufenglas

przejdź

Drzwi wejściowe

przejdź

Ogrody zimowe

przejdź

Okiennice

przejdź

Bramy garażowe

przejdź

Wyjścia tarasowe

przejdź

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.