• Zakład produkcyjny Olsztyn:
  • +48 89 512 80 73, +48 89 512 83 46
  • oknodrew@oknodrew.pl;
  • Oddział Warszawa:
  • +48 608 203 220

Producent okien

 

Okno-Drew to producent okien z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży stolarskiej, zajmujący się produkcją okien drewnianych od 1994 roku. Okna drewniane wykonane wg niemieckiej technologii firmy LEITZ (światowego lidera w branży) w wielu systemach grubości i termoizolacyjności oraz różnych wykończeniach z możliwością wyboru końcowych zaokrągleń: model standard lub retro Softline czy okna drewniane minimalistyczne z małymi zaokrągleniami Hard line(nowość).

Na wysoki standard okien drewnianych Okno-Drew wpływa rodzaj i doskonała jakość użytych do ich produkcji materiałów.

Proponujemy wyroby z trzech gatunków drewna: Sosna, Mahoń meranti, Dąb. Jako elastyczna firma potrafimy dostosować się do wymagań
i potrzeb naszych Klientów, oferując szeroki wachlarz rozwiązań technicznych. Duży wybór kolorów oraz wykończeń daje nieograniczone możliwości przy tworzeniu niepowtarzalnej stolarki otworowej.

 

Produkujemy okna drewniane typowe i nietypowe o dowolnych kształtach, wymiarach i kolorach. Realizujemy zamówienia Klientów indywidualnych oraz firm i instytucji.
Montujemy w budynkach nowoczesnych, a także w obiektach podlegających opiece i nadzorowi Konserwatora Zabytków.

Firma Okno-Drew oferuje swoim Klientom profesjonalny montaż zakupionych u nas okien drewnianych, który jest podstawowym warunkiem dobrego funkcjonowania.

Okna drewniane produkowane są zgodnie z normami bezpieczeństwa obowiązującymi w polskim prawie budowlanym, jak i w Unii Europejskiej.
Wszystkie nasze prace prowadzone są w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2000, a jakość produktów potwierdzają odpowiednie aprobaty techniczne. Okno-Drew z doświadczeniem na rynku oraz zapleczem kapitałowym i logistycznym jest pewnym partnerem w interesach oferującym okna drewniane najwyższej jakości.

 

TECHNOLOGIA

przejdź

PA-NO-RAMA (Nowość) okna bezramowe

przejdź

Energooszczędne
okna drewniane 78 mm

przejdź

Energooszczędne PLUS okna drewniane 88 mm

przejdź

Pasywne
okna drewniane 109 mm

przejdź

Okna drewniano-aluminiowe

przejdź

Szklenie minimalistyczne okna drewniane stufenglas

przejdź

Drzwi wejściowe

przejdź

Ogrody zimowe

przejdź

Okiennice

przejdź

Bramy garażowe

przejdź

Wyjścia tarasowe

przejdź

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.