O firmie

Okno-Drew to producent z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży stolarskiej, zajmujący się produkcją zewnętrznej stolarki
otworowej od 1994 roku. Okna wykonane wg niemieckiej technologii firmy LEITZ (światowego lidera w branży) w systemie soft-line, z możliwością wyboru końcowych zaokrągleń: model standard lub retro.


Na wysoki standard wyrobów Okno-Drew wpływa rodzaj i doskonała jakość użytych do ich produkcji materiałów. Proponujemy wyroby z trzech gatunków drewna: Sosna, Mahoń meranti, Dąb. Jako elastyczna firma potrafimy dostosować się do wymagań i potrzeb naszych Klientów, oferując szeroki wachlarz rozwiązań technicznych. Duży wybór kolorów oraz wykończeń daje nieograniczone możliwości przy tworzeniu niepowtarzalnej stolarki otworowej.

Produkujemy stolarkę typową i nietypową o dowolnych kształtach, wymiarach i kolorach. Realizujemy zamówienia Klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Montujemy w budynkach nowoczesnych, a także w obiektach podlegających opiece i nadzorowi Konserwatora Zabytków.

Firma Okno-Drew oferuje swoim Klientom profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów, który jest podstawowym warunkiem dobrego funkcjonowania okien i drzwi.

Wyroby Okno-Drew produkowane są zgodnie z normami bezpieczeństwa obowiązującymi w polskim prawie budowlanym, jak i w Unii Europejskiej. Wszystkie nasze prace prowadzone są w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2000, a jakość produktów potwierdza aprobata techniczna ITB AT-15-6671/2005. Okno-Drew z doświadczeniem na rynku oraz zapleczem kapitałowym i logistycznym jest pewnym partnerem w interesach.