• Zakład produkcyjny Olsztyn:
  • +48 89 512 80 73, +48 89 512 83 46
  • oknodrew@oknodrew.pl;
  • Oddział Warszawa:
  • +48 608 203 220

Okna PA-NO-RAMA

Elegancki minimalistyczny wygląd, który spełnia wymogi nowoczesnej architektury. Od zewnątrz dużo większa oszklona powierzchnia otoczona jedynie cienką aluminiową ramką w dowolnym kolorze – rozwiązanie które idealnie łączy się z elewacją. Od wewnątrz za to naturalność drewna, które rozgrzewa i wzbogaca każde pomieszczenie. Brak drewna wystawionego na działanie warunków atmosferycznych pozwala na malowanie od środka jedynie lakierami bezbarwnymi gdyż nie mamy obawy o warunki atmosferyczne czy promienie UV przed którymi musimy chronić drewno stosując farmy podkładowe.

Maksymalna jasność pomieszczeń – Wyjątkowa konstrukcja i szczególny system mocowania szyby pozwala na uzyskanie maksymalnej oszklonej powierzchni użytkowej, doskonałe naświetlenie pomieszczeń oraz podniesienie wydajności cieplnej akustycznej okna.

PA-NO-RAMA to system odpowiedni dla wszystkich przekrojów konstrukcyjnych i do wszystkich zastosowań. (drzwi balkonowe, okna jedno czy dwuskrzydłowe do nowoczesnych konstrukcji budowlanych).

System PA-NO-RAMA to zewnętrzna okładzina aluminiowa bez potrzeby corocznej konserwacji a okno w całości drewniane, nie tylko gwarantuje większą ochronę okna i pomieszczeń mieszkalnych ale i komfort użytkowników.

Taka duża tafla bez połączeń skrzydła i ościeżnicy to również łatwiejszy sposób na utrzymanie czystości oraz łatwe i przyjemne mycie okien bez zakamarków trudnodostępnych naroży.

Specjalne bezpieczne chowane klamki to następna bariera bezpieczeństwa niezmiernie trudna do sforsowania. Klamka całkowicie wykonana ze stali nierdzewnej nie daje się przewiercić, ani przekręcić po przewierceniu.

Większa ochrona przed próbami włamania dzięki innowacyjnym i szczególnym wręgom okiennym. Poza tym złodziej nie ma po prostu jak i gdzie włożyć łapki czy łomu aby uzyskać odpowiednie podparcie.

Wydajność na wysokim poziomie – wyższym od innych rozwiązań. PA-NO-RAMA oferuje parametry izolacyjności termicznej wyższe niż inne systemy dzięki zasłonięciu w całości ościeżnicy i skrzydła ocieplającym węgarkiem.

Okna PA-NO-RAMA zgodne są ze standardami CasaCLIMA ORO i Passivhaus czyli instytucji odpowiadających za budownictwo pasywne.

Okno PA-NO-RAMA to minimalizm a więc zastosowanie okuć w 100% krytych, bez widocznych zawiasów.

Zgodnie z tendencją odchodzenia od zaokrągleń w oknach czyli systemów soft line okno PA-NO-RAMA wykonane jest jako hard line czyli minimalizm i co za tym idzie minimalne zaokrąglenia krawędzi.

Są to okna bardzo szczelne dzięki okuciom obwiedniowym, krytym zawiasom i zastosowani obwiedniowo portójnego systemy uszczelek.

Pełna dowolność zastosowania szybopakietów przy uwzględnienie najlepszych jeślic chodziłoby o stosunek ceny do jakości o wsp U=0,5, które można dalej łączyć z szybami bezpiecznymi, hartowanymi, antywłamaniowymi klejonymi klasy P4, czy np. szybami z dodatnim bilansem energetycznym.

Okna w tym nowoczesnym systemie są przyjazne dla środowiska gdyż pozwalają zaoszczędzić energię a jednocześnie podnoszą wartość nieruchomości.

Dzięki oknom PA-NO-RAMA możesz polepszyć życie swoich klientów.

Pojedyncze skrzydło o dopuszczalnej masi 170 kg, a więc bez problemu możemy wykonywać w tym systemie skrzydła o wys do 2,5m lub szer do 1,4 m.

Idąc drogą minimalizmu możemy wykonać okno PA-NO-RAMA w rozwiązaniu pozwalającemu zlicować całkowicie skrzydło z ościeżnicą od strony wewnętrznej, co prezentuje ten przekrój, proszę zapoznać się z tym narożnikiem.

 

TECHNOLOGIA

przejdź

PA-NO-RAMA (Nowość) okna bezramowe

przejdź

Energooszczędne
okna drewniane 78 mm

przejdź

Energooszczędne PLUS okna drewniane 88 mm

przejdź

Pasywne
okna drewniane 109 mm

przejdź

Okna drewniano-aluminiowe

przejdź

Szklenie minimalistyczne okna drewniane stufenglas

przejdź

Drzwi wejściowe

przejdź

Ogrody zimowe

przejdź

Okiennice

przejdź

Bramy garażowe

przejdź

Wyjścia tarasowe

przejdź

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.