• Zakład produkcyjny Olsztyn:
  • +48 89 512 80 73, +48 89 512 83 46
  • oknodrew@oknodrew.pl;
  • Oddział Warszawa:
  • +48 608 203 220

Wyjścia tarasowe

Na wysoki standard okien drewnianych, drzwi balkonowych oraz systemów balkonowych wpływa rodzaj i doskonała jakość użytych do produkcji materiałów. Jako elastyczna firma potrafimy dostosować się do do wymagań i potrzeb naszych klientów oferując szeroki wachlarz rozwiązań technicznych służąc posiadaną przez nas wiedzą i doświadczeniem.

Daje to praktycznie nieograniczone możliwości przy tworzeniu niepowtarzalnej stolarki otworowej. Obecna tendencja do tworzenia z coraz większym rozmachem pozwala całe ściany zamieniać w przeszklenia, a wyjścia tarasowe można tworzyć naprawdę przestronne.

Szerokie i wygodne wyjście na taras możemy uzyskać poprzez zastosowanie drzwi przesuwnych z okuciami Roto Patio Life, w których jedno skrzydło może mieć do 3,6 m wysokości i 3.5 m długości. Przy większych wymiarach można te skrzydła dowolnie łączyć otwierając np. na boki dw centralne skrzydła, czy zsuwać 2 skrzydła na tą samą stroną – na witrynę lub kieszeń w ścianie.


Innym ciekawym rozwiązaniem są drzwi harmonijkowe składane. Pozwalają one na całkowite otwarcie otworu drzwi tarasowych co daje wrażenie ogrodu w salonie.

Produkcja takich nowoczesnych form stolarki jest możliwa w naszej firmie dzięki znajomości najnowszych rozwiązań technologicznych, a są one jednocześnie bardzo ciepłe i termoizolacyjne przy zastosowaniu wielostopniowego uszczelnienia, ciepłych grubych systemów  ram okiennych oraz szyb o współczynniku u=0.5.

 

 

TECHNOLOGIA

przejdź

PA-NO-RAMA (Nowość) okna bezramowe

przejdź

Energooszczędne
okna drewniane 78 mm

przejdź

Energooszczędne PLUS okna drewniane 88 mm

przejdź

Pasywne
okna drewniane 109 mm

przejdź

Okna drewniano-aluminiowe

przejdź

Szklenie minimalistyczne okna drewniane stufenglas

przejdź

Drzwi wejściowe

przejdź

Ogrody zimowe

przejdź

Okiennice

przejdź

Bramy garażowe

przejdź

Wyjścia tarasowe

przejdź

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.