• Zakład produkcyjny Olsztyn:
  • +48 89 512 80 73, +48 89 512 83 46
  • oknodrew@oknodrew.pl;
  • Oddział Warszawa:
  • +48 608 203 220

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe to mocna, wielowarstwowa konstrukcja drewniana, malowana na dowolny kolor farbami w lazurze lub kryjącymi.

Zadaszenie wykonane jest z szyb antygradowych i bezpiecznych, a profile drewniane na dachu kryte są elementami aluminiowymi z doskonałym odprowadzeniem wody. Wietrzenie ogrodów zimowych odbywa się za pomocą okien uchylnych lub mechanicznych elementów klimatyzacyjnych.

Wykonujemy duże przeszklenia, takie jak przedzielenia sal konferencyjnych, eleganckie witryny sklepowe zapewniające niepowtarzalny styl i wizerunek dzięki zabudowaniu całych glifów drewnem od zewnątrz lud od środka. Szyby w takich przeszkleniach ze względu na duże gabaryty są znacznie grubsze. Proponujemy zastosowanie szyb bezpiecznych, hartowanych lub antywłamaniowych.

Drzwi i wyjścia tarasowe
Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wyjścia tarasowego za pomocą nowoczesnych rozwiązań drzwi przesuwnych lub harmonijkowych

 

TECHNOLOGIA

przejdź

PA-NO-RAMA (Nowość) okna bezramowe

przejdź

Energooszczędne
okna drewniane 78 mm

przejdź

Energooszczędne PLUS okna drewniane 88 mm

przejdź

Pasywne
okna drewniane 109 mm

przejdź

Okna drewniano-aluminiowe

przejdź

Szklenie minimalistyczne okna drewniane stufenglas

przejdź

Drzwi wejściowe

przejdź

Ogrody zimowe

przejdź

Okiennice

przejdź

Bramy garażowe

przejdź

Wyjścia tarasowe

przejdź

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.