• Zakład produkcyjny Olsztyn:
  • +48 89 512 80 73, +48 89 512 83 46
  • oknodrew@oknodrew.pl;
  • Oddział Warszawa:
  • +48 608 203 220

Producent okien

 

Okno-Drew to producent okien z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży stolarskiej, zajmujący się produkcją okien drewnianych od 1994 roku. Okna drewniane wykonane wg niemieckiej technologii firmy LEITZ (światowego lidera w branży) w wielu systemach grubości i termoizolacyjności oraz różnych wykończeniach z możliwością wyboru końcowych zaokrągleń: model standard lub retro Softline czy okna drewniane minimalistyczne z małymi zaokrągleniami Hard line(nowość).

Na wysoki standard okien drewnianych Okno-Drew wpływa rodzaj i doskonała jakość użytych do ich produkcji materiałów.

Proponujemy wyroby z trzech gatunków drewna: Sosna, Mahoń meranti, Dąb. Jako elastyczna firma potrafimy dostosować się do wymagań
i potrzeb naszych Klientów, oferując szeroki wachlarz rozwiązań technicznych. Duży wybór kolorów oraz wykończeń daje nieograniczone możliwości przy tworzeniu niepowtarzalnej stolarki otworowej.

 

Produkujemy okna drewniane typowe i nietypowe o dowolnych kształtach, wymiarach i kolorach. Realizujemy zamówienia Klientów indywidualnych oraz firm i instytucji.
Montujemy w budynkach nowoczesnych, a także w obiektach podlegających opiece i nadzorowi Konserwatora Zabytków.

Firma Okno-Drew oferuje swoim Klientom profesjonalny montaż zakupionych u nas okien drewnianych, który jest podstawowym warunkiem dobrego funkcjonowania.

Okna drewniane produkowane są zgodnie z normami bezpieczeństwa obowiązującymi w polskim prawie budowlanym, jak i w Unii Europejskiej.
Wszystkie nasze prace prowadzone są w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2000, a jakość produktów potwierdzają odpowiednie aprobaty techniczne. Okno-Drew z doświadczeniem na rynku oraz zapleczem kapitałowym i logistycznym jest pewnym partnerem w interesach oferującym okna drewniane najwyższej jakości.

 

TECHNOLOGIA

przejdź

PA-NO-RAMA (Nowość) okna bezramowe

przejdź

Energooszczędne
okna drewniane 78 mm

przejdź

Energooszczędne PLUS okna drewniane 88 mm

przejdź

Pasywne
okna drewniane 109 mm

przejdź

Okna drewniano-aluminiowe

przejdź

Szklenie minimalistyczne okna drewniane stufenglas

przejdź

Drzwi wejściowe

przejdź

Ogrody zimowe

przejdź

Okiennice

przejdź

Bramy garażowe

przejdź

Wyjścia tarasowe

przejdź

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.