• Zakład produkcyjny Olsztyn:
  • +48 89 512 80 73, +48 89 512 83 46
  • oknodrew@oknodrew.pl;
  • Oddział Warszawa:
  • +48 608 203 220

Drzwi wejściowe

Drzwi oferowane przez firmę Okno-Drew wykonywane są na indywidualne zamówienia Klienta z sosny, mahoniu lub dębu, w dowolnej wielkości oraz wzorze.

Szeroki wybór elementów ozdobnych, takich jak szyby o różnorodnych wybarwieniach i ornamentach, witraże, kasetony w dowolnych kształtach oraz rzeźbienia daje naszym Klientom możliwość zamówienia wyjątkowych i niepowtarzalnych drzwi, będących wizytówką domu.

Wykonane są z lameli bezsęcznych, promieniowo ciętych, bez mikrowczepów (tak jak okna produkowane przez naszą firmę). Drzwi wykonuje się w systemie JD - 68, tzn. grubość skrzydła wynosi 68mm - co jest niespotykane przy produkcji drzwi zewnętrznych w Polsce, a jest standardem europejskim.

Malowanie powłok odbywa się hydrodynamicznie przy zastosowaniu agregatu wysokociśnieniowego. Stosujemy farby akrylowe, wodnorozcieńczalne, odporne na działanie czynników atmosferycznych, a jednocześnie pozwalające na delikatne ruchy drewna (termin: drewno pracuje), które nie powodują mikropęknięć powłoki lakierowanej.

Nowoczesne zawiasy SIMONSWERKPROTEKT 3D to nowa generacja okuć (dopuszczalny ciężar skrzydła do 200 kg) pozwalające na regulację w trzech płaszczyznach bez zdejmowania ciężkiego skrzydła, zamek w drzwiach to czteropunktowa zasuwnica na dwie wkładki patentowe.

 

TECHNOLOGIA

przejdź

PA-NO-RAMA (Nowość) okna bezramowe

przejdź

Energooszczędne
okna drewniane 78 mm

przejdź

Energooszczędne PLUS okna drewniane 88 mm

przejdź

Pasywne
okna drewniane 109 mm

przejdź

Okna drewniano-aluminiowe

przejdź

Szklenie minimalistyczne okna drewniane stufenglas

przejdź

Drzwi wejściowe

przejdź

Ogrody zimowe

przejdź

Okiennice

przejdź

Bramy garażowe

przejdź

Wyjścia tarasowe

przejdź

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.